O firmie

Co robimy?Nasza firma działa w sektorze słodyczy reklamowych pod nazwą Sweet Corner.
Jesteśmy firmą, oferującą słodycze reklamowe z nadrukiem lub logo firmowym. Znajdą Państwo u nas różnego rodzaju produkty, które opatrzone logo firmy mogą z powodzeniem zostać wykorzystane jako podarunki reklamowe dla klientów. Będą one idealne zwłaszcza przy okazji różnego typu spotkań, targów, konferencji czy innych imprez branżowych. Małe firmy, wielkie korporacje czy urzędy i instytucje państwowe – nasza oferta z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt produktów i stale ją wzbogacamy. Wszystko co robimy – robimy z pasją. Dlatego też nasi klienci mogą być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zamówienia.
Naszej oferty nie ograniczamy jedynie do firm. W życiu każdego z nas jest wiele okazji, które mogą być urozmaicone słodyczami ze specjalnie zaprojektowanym nadrukiem. Ślub, chrzciny, komunie czy inne duże uroczystości rodzinne – w naszym sklepie znajdą Państwo coś na każdą okazję.


Kim jesteśmy?Jesteśmy zespołem młodych ludzi,


którzy swoją miłość do pracy przelewają na realizację projektów i zleceń. Tworzymy z pasją i staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z jej efektów. Jesteśmy kreatywni i pełni zapału do pracy, która jest dla nas sposobem na wyrażanie siebie.

Jesteśmy agencją interaktywną,


która pragnie stale się rozwijać i dostarczać swoim klientom najlepsze rozwiązania. Oprócz realizacji nadruków na opakowaniach słodyczy zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej i dtp, serwisów internetowych, dostarczaniem rozwiązań e-commerce, pozycjonowaniem stron www oraz outsourcingiem usług informatycznych, a także marketingiem.

Jesteśmy profesjonalistami


Agencja Interaktywna Eurohost działa od 2005 roku i ma za sobą wiele owocnych projektów. Stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy podjąć się kompleksowych działań, mających na celu rozreklamować Państwa firmę nie tylko w świecie wirtualnym, ale także tym prawdziwym. Praca jest naszą pasją, dlatego w to co robimy, wkładamy całych siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.Dane do przelewów:Grupa Euro Maciej Heród
ul. Grunwaldzka 17, 31-526 Kraków
NIP 675 121 19 30  
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 6666/2005, nadany przez Prezydenta Miasta Krakowa.
NIP: 6751211930
RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A. 
83 1750 0012 0000 0000 1389 2113