Jakie słodycze wybrać?

Oferowane przez naszą firmę słodycze reklamowe mogą mieć różnorodne zastosowanie. W zależności od branży w jakiej działa Państwa firma lub okazji, preferowane mogą być różne rodzaje produktów.
słodycze reklamowe


Targi, konferencje, imprezy branżowePodczas imprez, na których prezentowana jest Państwa firma i podczas których liczymy na nawiązanie kontaktów biznesowych najlepiej sprawdzają się krówki reklamowe, landrynki w papierkach z nadrukiem lub w displayach, lizaki oraz czekoladki reklamowe. Są one idealne do umieszczenia ich w szklanych misach i rozdawania potencjalnym klientom.


Jeżeli natomiast są Państwo organizatorami tego typu imprez i poszukują Państwo słodyczy do pakietów prezentowych dla gości, szczególnie godnymi polecenia są wszelkiego rodzaju cukierki w puszkach, drażetki czy gumy do żucia. Są one efektownymi podarunkami, które dzięki swojej trwałości będą towarzyszyć gościom przez dłuższy czas.

Branża Farmaceutyczna/MedycznaDla firm z branży farmaceutycznej oraz medycznej szczególnie interesujące mogą być produkty z kategorii takich, jak Drażetki reklamowe, Cukierki w puszkach oraz Gumy do żucia. Swoim wyglądem przypominają one leki, dzięki czemu świetnie nadają się na nośnik reklamy dla firm z tych branż.


Branża HoReCaFirmy działające w branży HoReCa powinny zwrócić szczególna uwagę na produkty takie, jak Ciastka, Czekoladki i Czekolady oraz Miody reklamowe, a także Gumy do żucia. Są one idealnym nośnikiem reklamy dla hoteli, restauracji oraz firm cateringowych.


Branża Finansowa/BankowośćBombonierki oraz Czekoladki reklamowe są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych przez firmy z sektora usług bankowych i finansowych upominków reklamowych. Czekoladki i praliny w drewnianych lub metalowych opakowaniach oraz Czekolady z nadrukiem to bardzo efektowne nośniki reklamy, idealne dla partnerów strategicznych.