Minty Square

Dostępność:
Jest Jest
pakiet
Cena netto: 1 358,00 zł 1 670,34 zł

Minty Square to blister z sześcioma gumami miętowymi bez cukru w kartonowym opakowaniu, które z powodzeniem może być wykorzystane jako nośnik reklamy. Powierzchnia pudełka o wymiarach 58 × 58 x 10 mm idealnie nadaje się, aby umieścić na nim grafikę reklamową, logo firmy lub inny element graficzny.

Nadruk na pudełku wykonywany jest w dwóch wariantach - w technologii druku offsetowego (Pantone, CMYK) w 1, 2, 3 lub 4 kolorach oraz druku cyfrowego CMYK – Full kolor. Możliwy jest także nadruk na odwrocie aluminiowym blistra z wykorzystaniem 1, 2 lub 3 kolorów. Każdy projekt graficzny do zamówienia wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny są cenami orientacyjnymi.

Podana cena dotyczy zamówienia minimalnego - 1 000 sztuk.
Przy zamówieniu powyżej 3 000 sztuk - możliwe zamówienie druku na odwrocie aluminiowego blistra. Cena druku na blistrze uzgadniana indywidualnie.

Uwaga, podana cena dotyczy zamówienia minimalnej ilości produktów w podstawowej opcji kolorystycznej - druk cyfrowy, full color. W celu szczegółowej wyceny zamówienia należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu przez Klienta.

Szczegóły zamówienia:
  • Pudełko typu wsuwka
  • Zawartość: 6 gum do żucia bez cukru
  • Smak: gumy miętowe bez cukru
  • Wymiary pudełka: 58 x 58 x 10 mm
  • Minimalna wielkość zamówienia: 1 000 sztuk