Midi Clic Clac

Dostępność:
Jest Jest
pakiet
Cena netto: 998,00 zł 1 227,54 zł

Midi Clic Clac to pyszne cukierki znajdujące się w metalowej puszeczce typu Clic Clac o średnicy 54 mm, idealnie nadającej się do umieszczenia na niej grafiki reklamowej, logo firmy lub innego elementu graficznego.  Dostępnych jest kilka wariantów cukierków: pastylki pudrowe mini miętowe (25 g), drażetki MINIS miętowe lub owocowe (25 g), cukierki Jelly & Jelly (25 g) oraz gumy do żucia miętowe (25 g). Ceny poszczególnych opcji cukierków różnią się między sobą.

Dostępne są także dwie wersje kolorystyczne puszek – srebrna i biała. Zamówienie realizowane jest z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED – Full kolor w trzech opcjach nadruku do wyboru – na puszce srebrnej bez poddruku, na puszce srebrnej z białym poddrukiem oraz na puszce białej. Każdy projekt graficzny do zamówienia wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny są cenami orientacyjnymi. Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia.

Podana cena dotyczy zamówienia minimalnego - 200 sztuk. Podana cena dotyczy zamówienia na pastylki pudrowe mini miętowe. 

Uwaga, podana cena dotyczy zamówienia minimalnej ilości produktów w podstawowej opcji kolorystycznej. W celu szczegółowej wyceny zamówienia należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu przez klienta.

Szczegóły zamówienia:
  • Zawartość: pastylki pudrowe mini miętowe (25 g), drażetki MINIS miętowe lub owocowe (25 g), cukierki Jelly & Jelly (25 g) lub gumy do żucia miętowe (25 g)
  • Zawartością puszek są produkty pochodzące z Unii Europejskiej
  • Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia
  • Wymiary puszki:średnica 45mm, wysokość 16 mm.