Candy Pocket – puszka prostokątna mini

Dostępność:
Jest Jest
pakiet
Cena netto: 870,80 zł 1 071,08 zł
Candy Pocket to pyszne cukierki znajdujące się w metalowej puszeczce o wymiarach 59 x 47 x 18 mm, idealnie nadającej się do umieszczenia na niej grafiki reklamowej, logo firmy lub innego elementu graficznego.  Dostępnych jest kilka wariantów cukierków: pastylki pudrowe owalne miętowe (20 g), pastylki pudrowe mini miętowe (20 g), drażetki MINIS miętowe lub owocowe (20 g) oraz pastylki bezcukrowe (25 g). Ceny poszczególnych opcji cukierków różnią się między sobą.

Dostępne są także dwie wersje kolorystyczne puszek – srebrna i biała. Zamówienie realizowane jest z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED – Full kolor w trzech opcjach nadruku do wyboru – na puszce srebrnej bez poddruku, na puszce srebrnej z białym poddrukiem oraz na puszce białej. Każdy projekt graficzny do zamówienia wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny są cenami orientacyjnymi. Minimalna wielkość zamówienia to 200 sztuk. Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia.

Podana cena dotyczy zamówienia minimalnego - 200 sztuk. Podana cena dotyczy zamówienia na pastylki pudrowe mini miętowe. 
500 sztuk: 1682 zł netto, 
1000 sztuk: 3086 zł netto. 

Uwaga, podana cena dotyczy zamówienia minimalnej ilości produktów w podstawowej opcji kolorystycznej. W celu szczegółowej wyceny zamówienia należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu przez Klienta.
Szczegóły zamówienia:
  • Zawartość: pastylki pudrowe owalne miętowe (20 g), pastylki pudrowe mini miętowe (20 g), drażetki MINIS miętowe lub owocowe (20 g) oraz pastylki bezcukrowe (25 g)
  • Zawartością puszek są produkty pochodzące z Unii Europejskiej
  • Każda puszka jest zafoliowana i posiada etykietę ze składem surowcowym i terminem przydatności do spożycia
  • Wymiary puszki: 59 x 47 x 18 mm
  • Puszki dostępne są w kolorze białym i srebrnym
  • Puszki drukowane cyfrowo z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED
  • Druk cyfrowy pozwala na nadruk wielobarwnych i skomplikowanych grafik z przejściami tonalnymi
  • Aplikacja obrazów w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi bezpośrednio na puszkę
  • Dostępny jest nadruk w trzech opcjach: opcja nadruku na puszce srebrnej bez poddruku, opcja nadruku na puszce srebrnej z białym poddrukiem, opcja nadruku na puszce białej
  • Minimalna wielkość zamówienia: 200 sztuk